| Razvy197 a întrebat:

Am la Vodafone un contract pe 2 ani abonament.Si 2 ani se implineste in decembrie anul acesta. As putea opri abonametul de acum? Sau trebuie sa astept pana in decembrie sad?

Răspuns Câştigător
| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana in decembrie daca vrei sa il inchizi gratuit. Daca nu, va trebui sa platesti o taxa care se calculeaza asa: 150 euro/numarul de luni pe care ai semnat contractul inmultit cu numarul de luni pe care mai ai contract

3 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Ca sa reziliezi contractul va trebui sa platesti niste euroi in plus care daca vei calcula nu te avantajeaza deloc, mai ales daca ai luat vreun telefon sau laptop la promotie!

Sfatul meu este ca

| Stra1nul a răspuns:

Da poti opri abonamentul dar trebuie sa platesti vreo 50 euro plus jumate din abonament pentru lunile care le mai ai de platit.

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Daca vrei poti da mai recomandabil sa astepti