| IrinaaIrr a întrebat:

Cat este abonametul la Samsung Galaxy 550 pe 2 ani la Vodafone?

Răspuns Câştigător
| kapaionutz a răspuns:

0 € - cu Vodafone Complet 500 Internet pe mobil pentru 2 ani
139 € - pret fara conectare
Vezi mai multe aici: https://www.vodafone.ro/shop/samsung-galaxy-550/18020017.19940065.pr

3 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Depinde de valoarea abonamentului, cel mai bine mergi intr-un magazin autorizat si intereseaza-te, noi nu iti putem spune exact cat este.bafta

| firelord66 a răspuns:

Sincer nu are rost sa intrebi aici mai bine ai merge la un magazin specializat sa intrebi

| firelord66 a răspuns:

Sincer nu are rost sa intrebi aici mai bine ai merge la un magazin specializat sa intrebi...este cel mai bine asa