| Amalia_5467 a întrebat:

Am laptop si am camera web incorporata dar daca vreau sa dau web la cineva nu pot! scrie ca nu este conectata...Deci ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

In primul rand asigura-te ca e instalata corect camera web. Poti sa vezi ceva cu ea? Poate nu are driverele instalate. Revino cu mai multe detalii ca altfel nu pot sa-mi dau seama care ar fi problema. Eventual da-mi mesaj privat.

| dada_2086 a răspuns:

Bună,Amalia. Am citit mesajul tău, și problema e în felul următor. Cred că nu ai driverele instalate. Te pot ajuta dacă adaugi Y! M boyromania89. Mulțumesc.O zi bună să ai.