| Maria46854213 a întrebat:

Am modem de la Vodafone si are cartela de telefon in el.Intrebarea mea este daca mut cartela in telefonul meu mobil ma pot conecta la internet ca si la calculator? Adica fara sa fac cost suplimentar.Mersiii.

3 răspunsuri:
| Maria46854213 explică:

@VIPER nu vreau sa sun de aia v-am intrebattonguesi la mine nu cersiti funde va rogbatting eyelashes

| VIPER a răspuns:

Pai cel mai bine iai suna pe aceia de la vodafone.si iti explica:Xfunda?big grin

| manu_7954 a răspuns:

Da poti, cred ca trebuie sa faci niste setari din telefon ca sa mearga cartela dar important e ca nu faci cost suplimentar happy