| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa bag daca am cartela de Vodafone speciala de internet care o am pentru modem, in telefonul meu?

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Cartela SIM pentru internet se poate folosi in orice dispozitiv (modem, telefon, tableta) avand grija la setarile telefonului. Citeste mai multe aici: http://forum.softpedia.com/......net-mobil/
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| adisuk18 a răspuns:

Ce dq nu asculta pe toti ba da merge am avut si eu cartela de la modem Vodafone si am avu un n73 si merge internetu o sa primesti niste satari cu pentru internet cand bagi cartela le salvezi si gata navichezi 100% sigur mie mi-a mers si nu numai mie mai sti si pe altiwinking bft

Răspuns utilizator avertizat
| adisuk18 a răspuns (pentru Bossutz):

Bai omule u esti ok nu-ti dai seama ce dq mai e si asta auzi sa ti se strice telefonul de la cartela laughing bai vere u nu esti intreg la minte uitate in primul rand la fotografia d profil la tine si dupa mai vb laughing))))))))) rolling on the floor))))))))