| iuliutza4u a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru. Am o imprimanta Lexmark x1100 si luna trecuta am incarcat tusul... Cel color scoate dar cel negru nu, de ce? L'am scos din imprimanta am verificat daca e uscat dar nu este. si totusi nu scoate negru... Va rog ajutor. Funda pentru cel/cea care reuseste sa ma ajute :*

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Asta e o problema des intalnita.De exemplu cand am reincarcat cartusele la imprimanta mea Lexmark 1200 Series na mers niciunul. Leam mai incarcat de 2 ori si din cartusul negru scoate putin.Am vorbit eu cu cineva si mia recomandat sa cumpar cartuse noi. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Are aer cartusul si de aia nu scoate. cauta un kit pentru inarcat cartuse cum este la hpcu membrana de cauciuc si scti aerul din el si merge