| adrian120 a întrebat:

.am nevoie de putin ajutor din partea voastra.

intrebarea este: cum sa fac o fata la care am putine sanse..sa ma placa? sau chiar mai mult..sa ma iubeascA?

am nevoie de multe detalii..mai ales din partea fetelor...multumesc..

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Sunt fata si spun ca nu poti forta sentimentele cuiva.nu te plaec asta e dar vezi poarta-te frumos cu ea ca poate prinde drag de tine

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va cunosteti deja, nu trebuie sa fi decat asa cum erai si inainte daca zici ca ai si sanse sa te iubeasca

| Madutzza98 a răspuns:

Cauta lucruri comune, incearca sa fi asa cum isi doreste ea, trebuie sa aiba incredere in tine si o sa mearga

| ramona0506 a răspuns:

Putem vorbi in privat?

| Skullptura a răspuns:

Fii baiat bun si nu iti irosi timpul cauta pe altcineva