| annnna1234 a întrebat:

Am nevoie sa inserez note de subsol la o lucrare de licenta in word 2010. Si in loc sa imi insereze indice din ala mic, imi insereaza cifrele mari... Cum as putea remedia aceasta problema? Multumesc anticipat! Dau funda cui ma ajuta sa rezolv.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Buna, dai insert (butonul este sus putin spre stanga) apoi in partea dreapta la acelasi nivel iti apare o casuta pe care symbol, dai dublu cluk. apoi se deschide o fereastra din care iti alegi simbolul dorit, ai o multime de simboluri, le vezi din sageti sau scroll. succes.