| Gorban_Vasilica_1991 a întrebat:

Am o problema in word 2010. Cand incep un rand nou imi apare la jumatatea paginii iar daca inserez un tabel imi apare un spatiu foarte mare intre randuri. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns, va rog?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Meniul paragraf - spațiere (spacing) - alege 0 la spațiere înainte și după (before, after) - OK

| LPCTSTR a răspuns:

Ai verificat indentarea randului?
Ai verificat daca literele scrise incep de la mijloc sau de la stanga/dreapta sau este pe toata pagina? [Sunt 4 butoane de unde poti seta asta]

| Gorban_Vasilica_1991 explică (pentru LPCTSTR):

Te referi la aliniere?

| Gorban_Vasilica_1991 explică (pentru LPCTSTR):

Am incercat pe toate felurile de aliniere