| Soare_Cristi_1994 a întrebat:

am o centrala termica Protherm Leopard. Centrala s-a defectat pentru ca arata F1 la bruiati, iar eu am cautat ce inseamna F1, si, sunt 100% sigur ca inseamna avarie. Nu mai am apa calda si fac dus cu apa rece bocna. Am incercat sa resetez centrala, dar de fiecare data arata ca are avarie. Imi spune cineva cum se repara? Si daca nu stiti cum se repara, imi da cineva un numar de telefon al unui muncitor particular care repara centrale?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din ce localitate esti?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca, gasesti aici raspunsu mai bine te duci la cineva din orasu tau si intreba.

| Soare_Cristi_1994 explică:

Sunt din Ploiesti.

| Soare_Cristi_1994 explică:

Nu stiu pe nimeni care repara centrale termice, de aceea am scris bpe TPU, ca sa imi dati un numar de telefon al unui specialist care repara centrale termice Protherm Leopard.