| Andr3ea123 a întrebat:

Am o dilemă.

Am terminat clasa a-X-a, la Liceul Tehnologic "Lazăr Edeleanu", Ploiești. Media cu care am terminat este : 9, 66. Vreau să mă transfer la Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești, profil: filologie.

Ei bine, dilema mea constă în modul în care se fac orele. Spre exemplu, în liceul meu, clasele a-9-a și a-12-a învață de dimineață, iar restul după-amiază. Îmi poate spune careva cum se fac orele în CNILC
, vă rog?

1 răspuns:
| CurcaRobert a răspuns:

Cum dracu ai avut 9.66 si nu stii sa scrii am invatat