| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

am o intrebare daca vreau sa sterg o intrebare cum fac? multumesc de ajutor! o seara buna!:*

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

Tu, personal nu-ti poti sterge intrebarea --- ai, insa, optiunea "Contact"( in dreapta sus a paginii site-ului ) prin care soliciti adminei Stela stergerea intrebarii! Pa, pa!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nu poti sa stergi tu intrebarile.Trimiti un email celei care se ocupa de site.Sus in dreapta la "contact". Sper ca te-am ajutat.Pa-pa:*.

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Simplu! happy
Nu o poti sterge.
BAftawinking

| abcdefgh a răspuns:

Buna.In dreapta sus gasesti mai multe optiuni ex: Prima pagina, discuta live printre care si contact. Da clik pe contact si scriele moderatorilor problema ta! Zi-le ca vrei sa stergi o intrebare! Si in vreo 2 zile ei o vor sterge! Bye

| haiZI a răspuns:

De ce nu o editezi?

| AnonymousMm a răspuns:

Raporteaza-ti intrebarea ca fiind cu "caracter irelevant" sau "continut obscen/ilegal".
happy