| and0ra a întrebat:

Bună! Am o întrebare legată de trenurile Transferoviar. Nu am mai fost de ceva timp cu unul și aș vrea sa merg cu el săptămâna viitoare acasă. Eu țin minte ca biletele se iau direct în tren, dar nu sunt sigura de vreme ce au trecut câteva luni de când am mers cu unul. La gara nu am pe cine sa întreb sau cel puțin nu am văzut eu vreo casa pentru Transferoviar, iar pe net nu găsesc răspunsuri.
Țin sa menționez ca da, știu ca se pot lua și online. Pe mine ma interesează dacă se pot lua direct din tren.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste tot si la intrebarea ta este raspunsul la punctul e): https://transferoviarcalatori.ro/......ife/bagaje