| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Buna am o nelamurire...eu sunt nascuta p 22 noiembrie in aceasta data se schimba zodiile(scorpion-sagetator)in unele reviste sunt scorpion iar in altele sagetator...deci in final ce sunt?sadsadsadcorcitura?hee heehee heeeu ma ghidez pe scorpion dar nu stiusadsadsadsadsi ce ascendent sunt daca sunt pe data de 22 noiembrie 1992 pe la ora 7 fara un sfert dimineatasadsad

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cel mai bine sa iei de la ambele zodii ce ti se potriveste ma mult. In plus poti sa iti faci calculul astrogramei. Eu ti-am facut calculul, dar n-am stiut localitatea de nastere si am pus Bucuresti. Dupa toate astea se pare ca ai ascendentul in Scorpion desi esti Sagatator... Ti-am spus - e bine ca stii precis ca esti nascuta in anul Maimutei de Apa... si acolo nu e dubiu. Glumim, desigur. Nu este extrem de important. Poate doar ca sa iti omori timpul sau ca sa te distrezi. Vezi mai jos astrograma ta...
http://www.roportal.ro/horoscop/astrograma/
in plus poti sa iti faci comanda de o carte... care sa te descurce...
http://www.roportal.ro/horoscop/diverse/alexandru_nicolici.htm
Crezi ca e esential... :) Atunci neaparat fa-ti o astrograma interpretata... Sunt destui pe net care fac asta pe un pret exorbitant, as zice,

2 răspunsuri:
| belltech a răspuns:

E inca scorpion dar cu multe aspecte de la sagetator cel mai probabil.

| stardeea a răspuns:

laughing