| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de 12 ani si ea deocamdata nu si-a facut cont pe TPU asa ca intreb pentru ea.In cat timp iti creste un dinte canin dupe ce cade?big grin

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Era de lapte?
Daca da, creste, sa stea linistita.
Daca nu era de lapte, nu mai creste.

| Piticaaa a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Sigur nu ii va creste inainte de inceperea scolii, daca asta e problema.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Dupa.*

| schlau a răspuns:

Depinde de oganismul ei.Eu la 13 ani imi iesise un canin in 5 luni. Vb. serios.In decembrie mi-a cazut iar in Mai a inceput sa iasa.Depinde de orgnismul prietenii tale. Daca este mai firava, va iesi greu, daca este sportiva, va iesi in cateva saptamani.(Asa imi spusese mie dentistul meu).

| sefata a răspuns:

O luna probabil?