| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema:atunci cind vreau sa fac login mi se scrie ca adresa e-mail nu e valida, si ca am comis o greseala la autentificare, chiar daca am introdus deja de vreo 10 ori e-mail-ul corect. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Uita-te daca ai caps-look activat, rescrie parola, pentru ca daca scrii e-mail-u si parola cu caps-look de obicei spune ca e gresita. sper ca asta sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat sa scrii @yahoo.com, @gmail.com sau altceva la sfarsit?happy