| Adry05 a întrebat:

Am o problema. azi mi s-a furat telefonul si aveam aplicatia asta :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebo ok.orca
Na, am ajuns acasa am schimbat parola la Facebook. Intrebarea e : Daca am bifat la schimbarea parolei sa ma deconecteze de peste tot de unde sunt conectata, voi fi deconectata si de la aplicatia aia? E doar chatul de Facebook cu mesajele de pe Facebook salvate. LE va mai putea vedea respectiva persoana daca nu stie parola cea noua? Raspunsuri sigure va rog. chiar sunt stresata
Inca ceva, stiti vreo cale de-a sterge toate conversatile odata? Adica sa n-o mai iau pe fiecare in parte?
Multumesc anticipat, apreciez.

Răspuns Câştigător
| alexxyno a răspuns:

Eu mi-am schimbat parola la Facebook pe care o aflase si unii colegi, si chiar in ziua in care am aflat si i-am vazut pe contul meu in momentul schimbarii parolei am dat sa deconecteze orice aparat conectat la contul meu si dupa ce ai iesit s-a dezactivat si contul meu. Si cand au incercat sa intre din nou nu mai mergea. Deci stai calma, sigur nu mai e pe Facebook-ul tau! big grin Si despre conversatii, alta solutie in afara sa stai sa stergi fiecare conversatie in parte nu cred ca este. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Acum nu vreau sa fiu rea da` esti mai stresata de facebook decat de tel?big grin
Eu stiu ca daca ti-ai schimbat parola la fb, persoana respectiva cand o sa intre la aplicatia fb o sa-i ceara parola noua pe care nu o are, deci nu are cum sa-ti citeasca nimic de pe fb happy
Iar legat de mesaje nu stiu daca se pot sterge toate happy

| Adry05 explică (pentru ZeePinkStar):

Da... Pai telefonul oricum nu-l mai pot recupera dar macar intimitatea din meaje sa nu-mi fie incalcata, intelegi? Si nu e aplicatia de Facebook, e aplicatie de chat de facebook, ia vezi daca linkul asta merge:
http://photobase.ro/thumbnail.php

| Adry05 explică (pentru ZeePinkStar):

Da... Pai telefonul oricum nu-l mai pot recupera dar macar intimitatea din meaje sa nu-mi fie incalcata, intelegi? Si nu e aplicatia de Facebook, e aplicatie de chat de facebook, ia vezi daca linkul asta merge:
[IMG]http://photobase.ro/di-SASF.jpg[/IMG]