| Desperados a întrebat:

Bună,am o problema, pagina de Facebook nu mai funcționează, pot întra, vizualizez notificările, însă nu pot comenta, trimite și primi mesaje, motivul nu-l stiu, am încercat sa adaug adresa de mail sa-mi trimită un cod însă nu-mi trimit nimic, ce pot face în aceasta situație?

4 răspunsuri:
| Desperados explică (pentru cfrtobias):

Am încercat, mi au trimis un cod pe telefon apoi m au pus sa inserez adresa de mail sa mi trimită un cod, însă nu primesc nimic pe adresa de mail, acesta este lucrul care nu ma lasa, codul pe adresa de mail!

| cfrtobias a răspuns (pentru Desperados):

Poate cauti in e-mail gresit... si trebuie in principal

| Alexia1208 a răspuns:

Cred ca ți-ai luat ban. Ai distribuit ceva ce încalcă regulile comunității Facebook? Unei prietene i s-a întâmplat sa facă parte dintr-un grup pe mess (cu colegii ei) in care s-a trimis un material pornografic și toți din grup și-au luat ban 30 zile. Încearcă sa trimiți un email către Facebook sa vezi ce s-a întâmplat mai exact.