| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema pe Facebook. Cand cineva imi trimite cerere, toate cererile mele de prietenie se amesteca si nu mai găsesc acces persoana care mi-a dat cerere. Cum rezolv?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa amesteci cererile primite!
Toate cererile sunt in: "friends requests" si de acolo selectezi: "confirm" sau "delete request".

| Lioana a răspuns:

Probabil ai prea multe cereri de prietenie nesoluționate. Solutioneaza-le cu "da" sau "nu". Nu le mai tine acolo! pentru că Facebook nu oferă posibilitatea să le poți ordona după data sau după nume (din păcate).

| xerxes1 a răspuns:

Inchizi computerul si citesti o carte.
Ar fi prima.

| CristiCristi a răspuns:

Ai prea multe cereri