| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Am primit loc la cămin în Grozăvești De. Știți cumva care sunt condițiile în cămin? Anul trecut am fost cazată in căminul Fundeni și numai Grozăvești D ma ajută să pot sta în aceeași cameră cu sora mea.
Va mulțumesc!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cami fata lu mami

| Cami2003 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pur și simplu e o întrebare. Am auzit de cazurile recente din cămin, însă pur și simplu studenții nu prea au alte opțiuni.

| LaviniuA a răspuns:

Am auzit ca e destul de ok. A si B sunt putin mai renovate decat C si D. E fain ca e Regia aproape si Carrefour. Mai sunt puburile alea doua langa camine.

| Cami2003 explică (pentru LaviniuA):

Mulțumesc de răspuns!
Sunt o persoană puțin mai stresata când vine vorba de mutari, mereu mă îngrijorez. Anul trecut am prins loc într-un cămin extrem de liniștit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cami2003):

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. Frate-miu a stat 3 ani in Grozy si i-a placut foarte mult happy Daca vrei iti dau Facebook/insta lui, ca sa vorbiti despre camine.

| Corina3434 a răspuns:

Vai de capul tau.

| Cami2003 explică (pentru Corina3434):

Da, probabil. Nu am auzit lucruri concrete, deoarece mulți cunoscuți au ales chiria. Însă mă gândeam că persoanele care au stat în Grozăvești D pot oferi o opinie: daca e locuibil sau nu.