| oeg a întrebat:

am pus un bilet la pariloto( pariuri sportive) iar echipa pe care am pariat eu ca bate a fost egalata in minutul 92. am pierdut biletul?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai pierdut, se considera rezultatul de la sfarsitul timpului de joc(incheierea partidei), indiferent cat a prelungit arbitrul. Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

DA! Din pacate ai pierdut biletul!

| ZEU93 a răspuns:

Da ai pierdut

| YoYoIonut a răspuns:

Da normal daca castiga nu-l pierdeai dar. acum. am pariat si eu la fel ca tine odata pe o echipa a castigat si dupa aia a facut egal si am pierdut biletul
Sorry

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Da! Eu am pierdut bilete si in minutul 97 sad se pun si prelungirile

| hardy10000 a răspuns:

Din pacate da sad