| Alxxzzxx a întrebat:

Bună!
Am să încep direct cu întrebarea :

Cum pot şterge filmele pe care le-am vizionat pe fbk?

Când intri în profilul unei persoane apare secţiunea "despre" unde sunt scrise amănunte cum ar fi : familie, domiciliu, nr de tel,vizite, prieteni, filme văzute, seriale, emisiuni tv...
În secţiunea "filme văzute" am câteva filme vechi, iar prin "câteva" mint sunt multe şi aş cam vrea să le ŞTERG.

P.S nu confundaţi cu
videoclpurile /distribuirile!

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe Facebook sunt postari de filme de pe alte site-uri. Fb nu este Youtube.

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Cred că nu ai înţeles prea bine...
Eu nu am spus ca vreau să văd filme pe fbk ar fi absurd...
Mai citeşte o dată ( cu atenţie ) apoi dacă ştii răspunsul, răspunzi

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Spui ca ai vizionat. Nici eu nu am spus ca vrei sa vizionezi filme.

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Unde am spun eu că am vinionat!?

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Bună!

Am să încep direct cu întrebarea :

Cum pot şterge filmele pe care le-am vizionat pe fbk?

Ai uitat ce ai scris in intrebare? Este textul scris de tine. Nu ma face sa gandesc altceva despre tine.

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Deci, în profilul meu de pe fbk ( la toată lumea ) apaer :
Despre fotografii. Prieteni

La secţiunea despre ( apeşi pe "despre")
Şi îţi apare :
-membrii familiei
- date de contact
-melodii apreciate
-filme vizionate (văzute)
- etc

La filme văzute am adăugat mai demult filme, iar acum sunt vechi şi nu le mai vreau ( să apară la secţiunea "despre" )

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Da click pe fiecare din ele si alege optiunea Nu mai afisa in sectiune.

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Am impresia că nu prea înţelegi...
Dacă nu şti răspunsul las-o baltă, am încercat să îţi explic.
În privinţă cu afirmaţia ta "Ai uitat ce ai scris în întrebare? Este textul scris de tine. Nu mă face să gândesc altceva despre tine."
Nu, nu am uitat!
Am scris întrebarea, apoi am explicat despre ce filme vizionate era vorba, e vina ta dacă nu ai înţeles.
Sensul întrebării era altul, după cum am explicat în mai multe rânduri cu speranţa că vei înţelege.
Da, textul este scris de mine, crede-mă!

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Asa! Si? Cand explicatia e clara toata lumea intelege. Dovada ca sunt singurul de pe aici care ma chinui sa te inteleg. Ca altii nu mai vad. Daca nu te-a ajutat raspunsul meu e doar problema ta. Asteapta sa-ti mai raspunda si altii.Hai, pa!

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Corect era :
Dovada că sunt singurul de pe aici care să chinuie să te înţeleagă.

Lăsând asta...
Cum să mă ajute un răspuns
eronat!?
Tu mi-ai răspuns ironic şi fără ajutor

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Dar cu toate astea apreciez ca ai avut intenţii bune şi ai vrut să mă ajuţi

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Cu asta deja m-ai lasat lat! Ironia este in capul tau. Mai ales ca te-ai abatut de la subiect si nu ai spus daca te-ai priceput sa rezolvi ce ti-am zis. Inclin sa cred ca nu. Pentru ca ataci ca sa nu fii luat de fraier. Tipic omenesc!

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

În primul rând nu "atac", mă apār.
In al doilea rând încerci să mă faci cred că răspunsul tău nu a fost ironic, când de fapt este...
"Pe Facebook sunt postāri de filme de pe alte site-uri.Fb nu este Youtube.
Acest răspuns este ironic!
Cât despre afirmaţia ta că m-am abătut de la subiect este greşită, amândoi ne-am abătut de la subiect încercând să ne exprimăm opiniile.

| Alxxzzxx explică (pentru Alxxzzxx):

Am încercat soluţia ta, dar în momentul când apăs nu îmi arată nimic!
De fapt am încercat-o înainte de a pune întrebarea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Mda. Cred ca vezi totul ironic.

| Alxxzzxx explică (pentru darrio2007):

Ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Fie cum zici tu deja m-am
plictisit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Fie cum zici tu! Deja m-am
săturat...

| Alxxzzxx explică (pentru Alxxzzxx):

Fie cum zici tu! Deja m-am
săturat...