| Dragomir_Daniel_1992 a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de orarul pentru transportul gratuit Auchan bradu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Levente a răspuns:

Maxi taxi GRATUIT Auchan Bradu - Pitesti:

Traseu 1: Auchan Bradu - Bd. Petrochimistilor - Bd. Republicii - Str. Costache Negri - Calea Bascovului - Bd N. Balcescu - Auchan Gavana

Plecare la ora 8.15 din cartierul Popa Sapca. Incepand cu ora 8:40 plecari de la hipermarket la fiecare 40 de minute. Ultima masina pleaca la ora 22.15.
Traseu 2: Auchan Bradu - Bd. Petrochimistilor - Str. Basarabiei - Calea Craiovei - Str. Exercitiu - Str. Teilor - Str Smeurei - Bd. Libertatii si retur.
Plecare de la Auchan (Bradu si Gavana) la ora 08:15. Incepand cu ora 8:30 plecari de la hipermarket la fiecare 30 de minute. Ultima masina pleaca la ora 22.15.
Traseu 3: Auchan Bradu - Bd. Petrochimistilor - Str. Basarabiei - Calea Craiovei - Str. Patrascu Voda - Cartier Razboieni si retur
Plecare la ora 8.00 din cartierul Razboieni. Incepand cu ora 9:00 plecari de la hipermarket la fiecare ora. Ultima masina pleaca la ora 22.00.
Traseu 4: Auchan Bradu - Bd. Petrochimistilor - Bd. Republicii - Targul din Vale - Tudor Vladimirescu si retur
Plecare de la Auchan Bradu la ora 08:30 si din Tudor Vladimirescu la ora 09:00. Ultima masina pleaca la ora 21.30 de la Auchan Bradu.

NOU Traseu 6: Mioveni ( Spitalul Sf. Spiridon ) - B-dul Dacia - Mioveni ( Primărie ) - Mioveni ( Robea ) - Colibași - Vieros ( Colibași ) - Micesti - Argeselul - intersecție Budeasa - Mărăcineni ( blocuri ) - Podul Viilor ( Slava ) - centura Pitesti - giratoriu vama Pitesti - Auchan Bradu si retur.