| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am auzit ca pe 19 martie va fi un cutremur la noi in tara de aproape 2 min., este adevarat?

Răspuns Câştigător
| KoX a răspuns:

Inca nu se stie dar daca va fi... ar putea sa darame blocuri... oricum in Romania va fi minor pe langa japonia dar in japonia s-a intamplat deci n-ar fi mare mirare sa se intample ceva si la noi dincauza apropieri lunii de pamant sper ca te-am ajutatwinking ( am vrut doar sa te ajut nu cer fundita neaparatwinking )

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu știe dacă va fi un cutremur sau nu!
Pa, pa.

| UNfriendLY a răspuns:

Ai auzit gresit

| summertime a răspuns:

Nu stiu.E posibil. Daca stai prin Moldova, Dobrogea, Banat...stai linistita.

| Kattan a răspuns:

Cum sa nu fie. Nu mai mintiti fata. O sa fie unul si va fi sfarsitul lumiii. Asa ca profita de timpul ramas.

| Boog a răspuns:

Da vezi sa nu, astia nu stiu cu ce sa sperie lumea nu se va intyamplat nimic infara de faptul ca luna se va face asa rosiatica putin de tot dar cutremure nu cred ca vor fi.

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Eu sincer nu cred in asa ceva

| LAlex a răspuns:

Pai nu se stie exact. Aceasta teorie a pornit de la faptul ca pe acea data luna o sa se apropie prea mult de pamant si luna influenteaza aceste fenomene.Nimeni nu poate stii exact. In orice caz, dupa cutremurul din Japonia ne putem astepta la orice.

| rhe3a a răspuns:

Ar fi bine daca ne-am putea da seama sau am stii cand sunt cutremure, din pacate putem stii cand va fi un cutremur doar cu 2-3 secunde inintea produceriisad