| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare...eu ajung in otopeni la ora 15.00 si as vrea sa stiu cu ce pot sa ajung in bucuresti pana la pieptanari sau eroii revolutiei, cel mai sigur mod in care pot sa ajung, sau daca stiti cat imi ia un taxiu pana la giurgiu vas fi recunoscatoare, multumesc frumos

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai sigur mi se pare cu trenul si apoi cu metroul. La tren te duce un autobuz luat direct din aeroport.

| smileyface a răspuns:

Din aeroportul Otopeni pleaca autobuzul 783, autobuz special, care ajunge pana in centrul Bucurestiului, la Unirii. De acolo pana la Eroii Revolutiei nu mai e mult. Probabil se ajunge cu tramvaiul.happy
Nu va recomand taxiul.

Răspuns utilizator avertizat
| Malvinutzz@ a răspuns:

cu metroul de la aviatoriilor te lasa direct la eroii revolutiei pana la aviatoriilor te descurci u cu ratb...

| Aero_2277 a răspuns:

Un taxi daca aranjezi la negru iti ia cam 100-200 lei daca il faci prin statie(e mai sigur) poate chiar si 400 ron, depinde de tarif, pe unde o ia cat sta.

| sporadic a răspuns:

Cu taxi, dai comanda prin statie-350-450 lei. Dar - prin statie, nu particulari. Exclus particulari!