| lighting a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:

eu sunt pe orange, daca activez la cineva romanigultot pe orange, si pleaca de ex in Italia, potsa vorbesc cu persoana respectiva cu minutele din retea sau cu cele nationale, sau numai cu credit?

Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoCsiii a răspuns:

Cu cele nationale si cu credithappy.
Funda big grin?

2 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Nu o sa iti ia din credit si este un tarif foarte mare va sfatuies sa vorbiti pe messenger.Si fratele meu este plecat din tara si vb cu el pe messenger.

| lighting explică:

Eu sunt pe abonament si maicamea a plecat in Italia si ii este activat roamingul Orange, eu m-am gandit ca amandoi fiind in aceeasi retea, am putea vorbi cu minutele nationale