| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Funda celui care imi va spune cum pot lansa o campanie umanitara de strangere de fonduri? Am nevoie pentru o interventie chirurgicala de suma 72, 500 euro as avea nevoie de mai multe opinii.

3 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Buna,gofundme este un site foarte bun si te ajuta sa strangi banii in cel mult 6 luni mai ales daca este urgent happy
Daca este si ceva grav, Doamne Fereste, atunci strangi in 1 luna imediat.
Trebuie sa iti faci cont si sa iti scrii povestea acolo (scrie in engleza, americanii au mai mult bun simt decat restul)
Multa sanatate iti doresc.
funda?

| anonim_4396 explică (pentru Silvia93):

Am incercat sa imi fac cont si scrie ca Your country is not supported at this time.

| Silvia93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Le poti scrie personal sau incearca sa bagi alta tara.