| Savina23 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi? Este vorba despre un spital ce are nevoie de multe îmbunătățiri...Cum as putea face o campanie pentru strangere de fonduri? Vreau sa fac acest bine dar nu stiu cum...chiar daca implica multe acte, as vrea sa incerc.Ma poate ajuta cineva? Nu sunt milionara,dar vreau sa ajut cumva. Ceva pareri, sfaturi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pe social media. Singura nu faci nimic, trebuie sa creezi un grup local. Incearca sa atragi cateva femei de afaceri din zona ta, politicieni si ziaristi locali. Si cativa oameni foarte urmariti pe social media. Expunerea si reclama sunt totul.
Creeaza o prezentare a ceea ce doresti sa faci, explica situatia curenta, nevoia si viziunea pe care o ai. Trebuie sa fii convingatoare. Exista si siteuri ca GoFundMe sau Patreon.

| Savina23 explică (pentru SkyPilot):

Adica ceva pe Facebook? sa fac un grup acolo?

1 răspuns: