| crisssmc23 a întrebat:

Am si eu o intrebare m-am inscris si eu intr-un program de job temporar printr-o agentie ICEPWORLD... Acum zvonuri sunt multe despre Travel & Work dar nu stiu daca si despre cei de la ICEPWORLD se zice la fel...
Aveti idee cumva daca este vreo teapa? Sau chestii de genu? Am cautat pe forum-uri dar nu am gasit nimic despre ei decat despre ceilalti...
Multumesc!

1 răspuns:
| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Daca ai cautat pe forum-uri si nu ai gasit despre ei decat despre ceilalti mai bine iti cauti altceva ca nu e sigur..Nu se stie ce fel de job este. Poate doar isi bat joc.
Asta este parerea mea. Sper ca te-am ajutat.
Bafta!