| pyar a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei din Bucuresti. Duminica aterizez la Otopeni la ora 18.00. Cu ce pot sa ajung in autogara din Baldovin Parcalabul pentru a lua autobuzul spre Constanta? Autobuzul pleaca la 19.45,deci ar fi de preferat sa ajung acolo pe la 19.30.Am sanse sa ajung la ora aia? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| daniel_9421 a răspuns:

Imiediat dupa ce vei iesi din aeroport va fi autobuze care te duce in gara sau autogara,, daca autobuzul te va lasa in gara sa nu ei taxiu pana in autogara pentru ca sunt foarte apropiate una de alta,,, te va invarti o jumate de ora taxiul sa te frece de bani ...autobuzul va face circa 40 de minn pana in autogara... drum bun