| ChildrenOfBodom a întrebat:

Am si eu o nelamurire cand mergem la deschiderea noului an scolar acum in 2010? Ca nu am inteles ori in 1 septembrie ori 14 septembrie Pls vreau raspunsul corect!tongue

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Pe 13. Eu asa am auzit.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

15 septembrie

| Floreenofficial a răspuns:

Pe 13 sigur! prima luni de la jumatea lunii mereu.
deja ma ia durerea de cap. e vacanta si uite la ce se gandeste ea straight face laughing

| TeoPT a răspuns:

Pe 13 septembrie incepe anul.

| Simona a răspuns:

Pe 13 septembrie. dar as vrea sa fie mai tarziu, voi nu?

| KeepCalm a răspuns:

Pe 13 sept

| iamaprincess a răspuns:

Buna!
Din cate am auzit in 13 septembrie.

| Piticaaa a răspuns:

Nu se poate incepe anul scolar pe 1 septembrierolling eyes. Atunci incep profesorii oficial. Dupa cum vad eu calendarul luni pica pe 13. Nu stiu de ce s-ar incepe de marti...

| georginika a răspuns:

Eu stiun ca incepe pe 13 septembrie big grin