| VittorioV a întrebat:

Festivitatea de deschidere a noului an scolar a avut loc pe 15 septembrie?

Răspuns Câştigător
| Frunziix3 a răspuns:

A, nu!
Asa s-a anuntat!
Dar nu, nu au avut loc atunci. Maine vor avea loc!
Sper ca te-am ajutat! Pup!

3 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Nu va avea loc maine pe 17!

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
In unele locuri da de exemplu in Cluj, Galati. Oricum directoarea/directorul scolii decide daca sambata sau luni, la mine asa a fost si a decis luni ca nu crede ca vine nimeni la festivitate vinerea. Sper ca te-am putut ajuta! Bafta!

| Thatsnotmyname a răspuns:

Am înțeles că pe 15 septembrie a avut loc doar în București. Eu locuiesc în Brașov și Festivitatea are loc mâine, începând cu ora 10. Dacă ești în școala generală, s-ar putea să înceapă la 9.
Mult succes în noul an școlar! happy