| fiara14 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu avastu de fie care data cand instalez hitman codename 47 numi zice ca ar avea virusi ma joc un pic la el la fel dar cand ies din joc ddupa 5 min imi spune ca are virusi si il sterge va rog ajutor
P.S:care antivirus e mai bun avira sau avast?

1 răspuns:
| roland2948 a răspuns:

Poate ai descarcat o varianta piratata unde se poate sa fie ceva diferit fata de jocul original.S-ar putea sa nu fie vorba de virusi.

p.s Dupa parerea mea avast e mai bun, il folosesc de 3 ani, si nu am avut niciodata probleme la el