| aalliinnaa95 a întrebat:

Am si eu o problema cu care ma confrunt de cateva zile..Cand apas pe butonul de start apoi pe "Shut Down", calculatorul isi face mai intai update, dupa se inchide. Si asta se intampla de fiecare data cand apas pe el. Pana acum nu facea asa. Tin sa mentionez ca folosesc windows 7. Care sa fie problema?
Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Du-te in
Start, scrii la "search" -update-si alegi
"windows update"
- In partea stanga te duci la
"change settings"
- La "important update" alegi
"Download updates but let me choose whether to install them"
sau
"Check for updates but let me choose whether to download and install them"
OK si ar trebuie sa mearga.