| anonim1213 a întrebat:

am si eu o problema, din pricina sesiunii am ratat ofertele de la bravo cu cartile JURNALELE VAMPIRILOR. Credeti ca mai exista o posibilitate sa le gasesc? O sa plec mai incolo prin oras sa intreb la chioscuri de ziare, dar este un oras mic, de obicei trimit inapoi numerele trecute si in bucuresti o sa ma intorc de abia dupa 20. Stiti cumva cu cine as putea vorbi de la bravo? La adevarul era mai simplu ca le gaseai sigur in libraria lor, dar asa... Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Pai ai putea sa intrii pe site-ul lor sa vezi daca le poti comanda acasa sau daca nu macar unde le poti gasi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......89921.html uite aici :)