| Freza_9759 a întrebat:

Am si eu o problema si daca se poate sa primesc raspunsul repede. Mi-am facut de curand un radio pe sam broadcaster 4 cu shoutcast cu tot ce trebuie si imi emite bine, insa cand dau sa vorbesc la microfon imi incepe a harai boxele si nu se intelege nimic doar un zgomot neplacut...am facut tot felul de setari sa nu se mai auda dar tot asa se aude. SOLUTII?

2 răspunsuri:
| kzboom a răspuns:

Poate ca acel microfon bruiaza boxele incearca sa comunici de mai departe de boxe

| Freza_9759 explică:

Pai nu e acel bazait care bruiaza boxele este unul mai rau!