| Betto_Jackson_1996 a întrebat:

Imi poate spune si mie care e problema la microfon si ce trebuie sa fac ca sa mearga. Persoana cu care vorbesc aude melodiile pe care le pornesc in calculator sau cand primesc o eroare da vocea mea nu.
Daca poate sa ma ajute cineva

2 răspunsuri:
| BideuSeIntoarce a răspuns:

Ma gandesc ca e din cauza microfonului sau poate nu ai conectat bine microfonul.
Altcumva nu imi explic.

| Betto_Jackson_1996 explică (pentru BideuSeIntoarce):

Am microfon in camera web si e setat pe Stereo Mix ...Am mai auzit la unele persoane de mai de mult si nu am dat importanta si acum mi se intampla mie...pff