| verro13 a întrebat:

am si eu o problema, va rog frumos sa-mi raspundeti daca ma poate ajuta cineva. Am avut un cont pe facebook, dupa ce m-am certat cu prietenul meu a intrat in cont si mi-a modificat parola, si scrie numai lucruri urate, stie cineva cum as putea sa imi sterg acel cont ca sa nu-l mai foloseasca el? va rog frumos sa ma ajutati... multumesc

7 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ai parola emailului pe care contul este facut? Daca da, poti recupera parola.Dai pe "Ţi-ai uitat parola?" de sub datele de logare si urmezi pasi respectivi.

| verro13 explică (pentru AndreiGabi):

Pai si aici e o problema mi-a schimbat si parola la mess si nu pot sa intru pe mail... mersi p-u raspuns

Răspuns utilizator avertizat
| simona3272 a răspuns:

Acel cont trebuie dezactivat, dapentru al dezactivezi trebuie sa intri pe el si tu daca nu stii parola nu ai cum!

| arman996 a răspuns:

Da,poti sa iti recuperezi facebook-ul asa: intri pe facebook.com si dai acolo unde scrie am uitat parolahttps:( //www. facebook.com/recover.php ).si o sa primesti un mail cu recuperara parola si o sa schimbi u parola

| verro13 explică:

Nu poate sa ma ajute nimeni?