| jessyka_9063 a întrebat:

am si eu o problema cu facebookul.Am intrat astazi pe el si nu merge sa vad nimic din ce posteaza lumea la mine pe profil, am intrat pe alt cont pe profilul meu si la fel...NU stiu ce sa fac imi scrie add not by facebook. Exista posibilitatea sa imi fi intrat fratele meu sa imi faca ceva? Fiindca el imi stie parola...VA rog frumos ajutati-ma, repet doar pagina mea este asa..SI daca mi-a intrat fratele meu si mi-a facut ceva cum pot sa dezactivez ceea ce mi-a facut?. MUltumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| CrazyYoyo a răspuns:

Daca ai google chrome sau mozilla dezinstaleaza`l si instaleaza`l din noubig grin

| jessyka_9063 explică (pentru CrazyYoyo):

Multumesc, voi incerca dar a intrat o fata dupa PC ei si tot nu ii mergea..Eu cred ca e de la contul meu nu de la internet.

| CrazyYoyo a răspuns (pentru jessyka_9063):

Nu am spus ca este de la internet iar de la cont nu este in nici un caz
Instaleaza google chrome si incearca sa vezi ca`ti va merge