| elenushaaa a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi.am un samsung cu touch si in momentul cand ma suna cineva si ii resping apelul, telefonul trimite un mesaj automat cu un anumit text.cum pot dezactiva acest lucru pentru ca am umblat prin setari si la setari apel si setari mesaje si nu am gasit.va rog frumos ajutati-ma si pe mine.multumesc!

1 răspuns:
| ClaraB a răspuns:

Eu am galaxy s si cand ma suna cineva imi apare in josul ecranului o casuta pe care scrie respingere cu mesaj sau ceva de genul si pe care o trag in sus, pe tot ecranul si acolo pot sa scriu mesajul si am impresia ca tot acolo am vazut si chestia asta cu respingere automata.nu mai stiu exact si nici nu am cum sa verific acum.incearca.