| MihaelaMihaa a întrebat:

Buna!
Am si eu o rugaminte la voi.Imi puteti lasa un siite in care sa fie protectia muncii dar despre...atunci cand iti moare cineva din familie. cea mai buna... fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza si da-ne detalii ca sa-ntelegem despre ce e vorba si ce vrei tu

3 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Vrea sa se refere:daca ii poti da un site despre Protectia muncii dar sa fie legat de accidente la locul de munca(cred ca decesul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti absolut incoerenta, nu se-ntelege deloc ceea ce vrei!

| chironescu a răspuns:

Pe blogul asta gasesti ceva detalii despre acicdentele de munca si despre protectia muncii: http://www.eurosiguranta.ro/blog/articole/