| SchooB a întrebat:

Am si eu un telefon sony ericsson w902 si nu mai pot intra in aparat foto. Cand intru imi apare imaginea de inceput si apoi imi iese din aplicatie.Cred ca este o problema cu soft-ul... Voi ce credeti? Apropo, nici 3G-ul nu mai merge.

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Da, este o problema cu softul. Si la mine a facut la fel. apoi intr'o buna zi nu s-a mai deschis, doar se aprindeau intermitent ledurile de la display. Am instalat softul (m'a costat 40 ron) anul trecut, si acum functioneaza ca nou! Mergi cu el la "doctor"!
P.S. Mentionez ca inainte sa imi faca probleme, am instalat pe el sute de jocuri si aplicatii, poate acesta a fost motivul caderii softului!