| Cuupcake a întrebat:

:*
Am un telefon Sony Ericsson w902 pe care l-am facut recent, dupa un "incident" big grin, si nu imi mai merge camera foto/video. I-am dat reset, dar in zadar. Stiti cum as putea sa o repar?happy
Va multumesc!:*

1 răspuns:
| bogdanz04 a răspuns:

Daca nu ti-a expirat garantia telefonului poti sa te duci cu garantia si telefonul in locul de unde l-ai cumparat si vanzatorii ori ti-l repara ei(daca stiu), ori ti-l trimite la cineva care stie sa repare telefoane, si iei legatura cu iei zilnic sau ii intrebi de acolo din magazin cam, cand va fi gata repararea. Sper ca ti-am fost de ajutor