| Diana6185 a întrebat:

Buna :*. Am telefon Samsung c3300k, si am nevoie de niste jocuri Java ( download fara virusi). Fundita :*

8 răspunsuri:
| Diana6185 explică:

Dar de pe aceste site-uri (care este acelasi) trebuie sa platesc daca descarc jocuri sau teme :-s

| iuonak93 a răspuns:

Salut,uite aici toate jocurile pentru. telefonul tau : http://gallery.mobile9.com/c/samsung-c3300k-champ-java-software_3092/1/

| iuonak93 a răspuns:

Nu,nu trebuie sa platesti rolling on the floor oh go on dai click pe jocul dorit,dai download, dupa ce s`a downloadat iti bagi cablu de data si il bagi pe telwinking! eu de aici am aproape toate jocurile, in afara de cele 8 a telefonului.

| IonutM4A1 a răspuns:

Da-mi un mesaj pe mess la,, bejenaruionut53" siti explic eu

| omuleatza a răspuns:

Incearca pe www.mobile9.com gasesti aici pentru orice tip de telefon jocuri, teme, wallpapere.

| omuleatza a răspuns:

Ba nu trebuie sa platesti, si nu stiam ca e acelasi, raspunsul lui iuonak93 nu aparuse cand am scris eu. eu imi iau jocuri de acolo si nu platesc nimic straight face

| Puscasu_Florin_1998 a răspuns:

E foarte bun site-ul http://www.emobil.ro/jocuri/..si sunt jocuri foarte faine pe el..si e foarte simplu doar alegi jocul (ai 24 de pagini)dai klic pe el si il descarci... apoi bagi cablul de date si il pui pe tell:D:*succes

| laurixchocotofe a răspuns:

Eu sincer am intrat pe site-urile de mai sus si nu am gasit nimic va rog explicati-mi si mie de unde trebuie sa le descarc cryingbig grincrying pls