| Bernoullie a întrebat:

Am uitat cu ce id de mess m-am inscris pe Okazii. Cum pot afla?

Răspuns Câştigător
| spinake a răspuns:

Adica ti ai uitat userul sau parola. Ai acolo acolo la login asa Mi-am uitat parola sau numele de utilizator" click pe numele de utilizator si iti apare un chenar sa pui sa pui e mailul iti pui emailul cu care te ai inregistrat si o sa ti vin si numele happy iar daca ai uitat parola alegi prima optiune! Funditaaa :d

1 răspuns:
| Anestezia a răspuns:

Am uitat parola -Click.si cred ca se rezolva ...Alta metoda.Alt cont? PUP