| anonim_4396 a întrebat:

Salut ...cum pot recupera si eu un cont de mess? nu am mai intrat pe el si cred ca am uitat parola, se poate afla?

Răspuns Câştigător
| Rebe97 a răspuns:

Da se poate schimba parola daca mai tii minde id - ul si intrebarile si raspunsurile alea care te pune sa le alegi cand iti faci contul!winking

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Daca detii raspusurile de la Questions Security poti sa le afli, dai la am uitat parola!

| jeek0 a răspuns:

Doar daca stii intrebarile de securitate sau daca ai o adresa de email alternativa. alta sansa nu e, nu te imbata cu apa rece ca nu exista