| Dienushu a întrebat:

Mi-am uitat parola de la mess cum o pot afla? Ajutati-ma va rog! Funditaa :*

5 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Buna, incearca:
http://bit.ly/17c8u9Z

| Dienushu explică (pentru Borderline):

Imi poti lasa id`ul tau? poate poti tu sa mi-l faci.happy

| Borderline a răspuns (pentru Dienushu):

Um, trebuie sa intri pe link-ul de mai sus si sa alegi am o problema cu parola, apoi iti introduci id-ul si alegi una din optiunile urmatoare.
"Trimite un mesaj la adresa mea de e-mail alternativă:" daca ai alta adresa de email pe care o poti accesa, atasata de id-ul tau.
"Utilizează întrebările secrete." daca iti mai aduci aminte raspunsurile la intrebarile secrete.
Iar daca nu sti nici una dintre cele de mai sus, atunci nu stiu ce mai poti sa faci sa ti-l recuperezi.

| Dienushu explică (pentru Borderline):

Gata mergee mi l-am facut! Multumesc mult!

| justflo2009 a răspuns:

Daca stii intrebarile de siguranta la ei pe site in meniul recover pass
mai mult ajutor ai aici
http://help.yahoo.com/......?/kb/index