| Sebicaa98 a întrebat:

Buna am un golf 4 si recent am adus-o din service si cand dau sa por eac casetofonu imi cere codul si codul acela nu il am in carte si nu stiu cum sa fac sa il deblochez casetofonul masini este Alpha. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| ZetZ a răspuns:

Ti-a mers inainte sa il duci in service? Daca da atunci du-te si spune-le sa rezolve, daca nu, ai unde sa faci reclamatie. Daca nu a mers nici atunci, ar trebui sa vorbesti cu fostul proprietar sau la reprezentanta...