| Iuliana_Dragan_1992 a întrebat:

am un iphone 3gs si am vazut pe internet ca prin programul ITunes poti sa bagi muzica. Ok, l-am descarcat si mi-a mers un timp sa bag muzica, acum nu mai merge, nu imi detecteaza iphon-ul. Ce sa fac? Va rog sa ma ajutati! happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cablu chinezesc...sau s-a dus o piesa din telefon. Am auzit ca sunt cam problematice telefoanele astea cand vine vorba de usb. Incearca si tu cu mai mule cabluri, iar daca nu merge inseamna ca este problema din telefon.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Jipa95 a răspuns (pentru AdrenalinTm):
Iti recomand ios in comparatie cu windows se misca mult mai bine, o interfata mult mai intiutivawinking
RASPUNDE
te cam contrazici baietash laughing in alta parte le cam recomanzilaughing

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Parca la 3gs trebuia sa activezi ceva intai gen :android usb storage: parca asa imi aduc aminte dar nu stiu sigur cum ii zicea da nu incearca cu un cablu original iphone tare complicate