| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop FUJITSU. Problema este ca nu se deschide decat atunci cand il pun in priza. Acumulatorul nu se incalzaste deloc. Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti care ar putea fi defectul.

1 răspuns:
| GabrielCio a răspuns:

Tind sa cred ca s-a dus bateria. Am pățit.și eu la unul dintre laptop-urile mele. Comanda de pe net baterie pentru modelul tău de laptop.

RECOMANDARE: bateria se scoate din laptop dacă laptopul este conectat la priza și bateria este încărcată. Astfel bateria vă avea o viata mai îndelungată.